Damclub Scheveningen Damclub Scheveningen

Damclub Scheveningen

Mooi afscheid Piet Rozenboom na 14 jaar damles op basisschool de Ark (29-04-12)

Bericht van basisschool De Ark
Afgelopen donderdag hebben de groepen 3 t/m 8 afscheid genomen van dammeester Piet. Na 14 actieve damjaren op onze school, zet hij er nu een punt achter. Namens alle kinderen heeft meester Piet een mooie reischeque gekregen en daarbij een heerlijke taart. Als afsluiting hebben we met alle groepen in het speellokaal nog een mooi lied gezongen dat speciaal voor meester Piet was gemaakt. Meester Piet bedankt iedereen voor dit mooie afscheidsfeest!

We hopen als Damclub Scheveningen dat al die jaren lesgeven natuurlijk toekomstige leden opleveren naar de 3 damclubs die Den Haag rijk is.  Voor Damclub Scheveningen heeft het  geleid tot een jeugdafdeling.  Aangetoond is dat als je in je jeugd eenmaal op een aardig niveau gedamd hebt er grote kans bestaat dat je in een latere fase in je leven dat toch weer een keer wil oppakken. Er is echter wel een actieve damclub nodig die je daar af en toe aan herinnert! Aan Damclub Scheveningen zal het in ieder geval niet liggen. Wij zijn in ieder geval heel blij met de inzet van Piet voor onze jeugdafdeling  en zijn damlessen die hij nu nog geeft, met behulp van meerdere clubleden, op een aantal basisscholen in Scheveningen. Wat ons betreft verdient Piet een lintje! (red).

In een heel vol speellokaal werd Piet toegezongen met een speciaal afscheidsleid.

Piet Rozenboom met een mooie medaille opgespeld en zojuist toegezongen door de groepen 3 tm 8

Reacties zijn gesloten.