Damclub Scheveningen Damclub Scheveningen

Damclub Scheveningen

Kom komkommerdammen(15-07-13)

In de zomerperiode is het vaak rustig op de meeste damclubs. De clubleden die zich het (nog) kunnen veroorloven gaan op vakantie.

De achterblijvers mogen vaak bepalen of ze doorgaan of het bestuur bepaalt eenvoudig dat de club in de zomerperiode gesloten wordt. Bij damclub Scheveningen is het inmiddels de gewoonte om door te gaan in de zomerperiode. Gelukkig kunnen we dat ook omdat we hier de medewerking hebben van Welzijn Scheveningen, waar het Kalhuis onder valt.

Is jouw eigen club ook gesloten en je wilt toch een gezellig potje dammen dan kan dat geheel vrijblijvend bij ons.

Als je nog op de basisschool zit en ook eens wilt dammen ben je van harte welkom op onze jeugdclub vanaf 19.00 tot 20.00 uur.  Ben je al zo goed dat je eens tegen een ouder clublid wilt spelen dan kan dat na 20.00 uur, in een partij die zelfs een uur duurt .

Loop eens binnen op een maandagavond.  Je bent in deze komkommertijd bij ons in ieder geval hartelijk welkom! 

Ook als je nog niet kunt dammen maar het wel wilt leren krijg je bij ons een gratis beginnerscursus. 

 

 

Reacties zijn gesloten.