Damclub Scheveningen Damclub Scheveningen

Damclub Scheveningen

Inloopavond Damclub Scheveningen (22-07-13)

Op maandagavond 29 juli stelt Damclub Scheveningen haar clubavond open voor iedereen,  jong en oud, die een keer wil kennismaken met het damspel en met onze gezellige damclub. U kunt vrijblijvend een potje dammen en ook kunt u proberen om één van de damproblemen op te lossen of meedoen aan een minicursus waarbij de basisprincipes van het damspel worden uitgelegd. Tijdens de zomervakantie gaat Damclub Scheveningen weer gewoon door. Een goede gelegenheid om eens een keer binnen te lopen en eens sfeer te proeven op onze gezellige damclub.

Zijn we onlangs nog bij jou op school geweest en wil je nu eens op onze damclub komen kijken dan ben je van harte welkom op onze jeugdclub vanaf 18.30 uur.

Elke maandag dammen bij Damclub Scheveningen in het Kalhuis vanaf 19.45 uur. In de zomer jeugdclub van 19.00 uur – 20.00 uur.

Informatie via voorzitter Johan Pronk 06-22635470 of via onze website www.damclubscheveningen.nl of email dcscheveningen@gmail.com

Reacties zijn gesloten.