Damclub Scheveningen Damclub Scheveningen

Damclub Scheveningen

Emre Hageman bestormt 1e plaats interne competitie (20-07-15)

Nadat hij vorige week al heel verrassend onze clubkampioen 2014-15 Orlando IJzer versloeg moest vanavond Nico Pronk ervaren dat ons 9-jarige damtalent Emre Hageman zich niet zomaar van het bord laat zetten en wederom met een overwinning naar huis ging.

Daarmee staat Emre voorlopig op een virtuele 1e plaats. Normaal houden we als ondergrens een derde van het aantal ronden aan voor het minimaal gespeelde aantal wedstrijden. Als Emre volgende week weer zou winnen dan voldoet hij wel aan het aantal wedstrijden en staat hij inderdaad op de 1e plaats. Omdat het echter wel erg leuk staat met Emre op de 1e plaats maken wijken we hier gewoon af van onze regeltjes.

Volgende maand doet Emre mee aan het EK jeugddammen in de categorie Welpen in Tallinn. Zijn resultaten zijn te volgen opĀ www.jeugddammen.com

Lees hier het interview wat Emre gaf voordat hij aan het EK begon in Tallinn.

Denkende hoofden hebben kennelijk extra last van de zwaartekracht. Tegen het sterke centrum van Emre had Orlando geen goed antwoord en maakte een fatale fout.

Ook Nico Pronk moest eraan geloven. In deze stand is hij volledig overklast door het spel van Emre.

 

Reacties zijn gesloten.