Damclub Scheveningen Damclub Scheveningen

Damclub Scheveningen

Damkalender

….
augustus 2019
ma 5 aug 19.45 u zomer competitie
ma 12 aug 19.45 u zomer competitie
ma 19 aug 19.45 u zomer competitie
ma 26 aug 20.00 u Jaarvergadering
…..
september 2019
ma 2 sep 19.45 u interne competitie
ma 9 sep 19.45 u interne competitie
ma 9 sep 19.45 u 1e ronde ZHDB competitie: DCS 1-LDC Leiderdorp
ma 16 sep 19.45 u interne competitie
ma 16 sep 19.45 u 1e ronde ZHDB competitie: DCS 2-RDC Rijnsburg 2
ma 23 sep 19.45 u interne competitie
ma 23 sep 19.45 u 2e ronde ZHDB competitie: Damlust Gouda 3-DCS 1
ma 30 sep 19.45 u interne competitie
…..
oktober 2019
za 5 okt 12.00 u 1e ronde KNDB comp. 2C: DCS-De Hofstad Dammers
ma 7 okt 19.45 u interne competitie
ma 7 okt 19.45 u 3e ronde ZHDB competitie: DCS 1-Naaldwijk 2
vr 11 okt 19.45 u 2e ronde ZHDB competitie: DEZ Reeuwijk-DCS 2
ma 14 okt 19.45 u interne competitie
ma 14 okt 19.45 u 3e ronde ZHDB competitie: DCS 2-LDG Leiden 2
za 19 okt 12.00 u 2e ronde KNDB comp. 2C: SNA 2-DCS
ma 21 okt 19.45 u interne competitie
ma 28 okt 19.45 u interne competitie
ma 28 okt 19.45 u 4e ronde ZHDB competitie: DCS 1-Velo Wateringen 2
…..
november 2019
ma 4 nov 19.45 u interne competitie
ma 4 nov 19.45 u 4e ronde ZHDB competitie: DCS 2-ADC Alphen aan den Rijn 2
za 9 nov 12.00 u 3e ronde KNDB comp. 2C: DCS-Alblasserdam
ma 11 nov 19.45 u interne competitie
do 14 nov 19.45 u 5e ronde ZHDB competitie: MDV Monster 2-DCS 1
ma 18 nov 19.45 u interne competitie
wo 20 nov 19.45 u 5e ronde ZHDB competitie: Dos Delft 2-DCS 2
za 23 nov 12.00 u 4e ronde KNDB comp. 2C: Haarlemse Damclub 3-DCS
ma 25 nov 19.45 u interne competitie
ma 25 nov 19.45 u 6e ronde ZHDB competitie: LDC Leiderdorp-DCS 1
….
december 2019
ma 2 dec 19.45 u interne competitie
za 7 dec 12.00 u 5e ronde KNDB comp. 2C: DCS-Haarlemse Damclub 2
ma 9 dec 19.45 u interne competitie
vr 13 dec 19.45 u 6e ronde ZHDB competitie: RDC Rijnsburg 2-DCS 2
ma 16 dec 19.45 u interne competitie
za 21 dec 12.00 u 6e ronde KNDB comp. 2C: Den Haag/Hofstaddammers CT-DCS
ma 23 dec 19.45 u Kerst sneldamtoernooi
ma 30 dec 19.45 u interne competitie
….
januari 2020
za 4 jan 12.00 u 7e ronde KNDB comp. 2C: DCS-DEZ Reeuwijk/Zegveld
ma 6 jan 19.45 u interne competitie
ma 13 jan 19.45 u interne competitie
ma 13 jan 19.45 u 7e ronde ZHDB competitie: DCS 2-DEZ Reeuwijk
za 18 jan 12.00 u 8e ronde KNDB comp. 2C: IJmuiden/Zaanstreek CT-DCS
ma 20 jan 19.45 u interne competitie
ma 20 jan 19.45 u 7e ronde ZHDB competitie: DCS 1-Damlust Gouda 3
ma 27 jan 19.45 u interne competitie
do 30 jan 19.45 u 8e ronde ZHDB competitie: LDG Leiden 2-DCS 2
…..
februari 2020
za 1 feb 12.00 u 9e ronde KNDB comp. 2C: DCS-Dos Delft
ma 3 feb 19.45 u interne competitie
ma 3 feb 19.45 u 8e ronde ZHDB competitie: Naaldwijk 2-DCS 1
ma 10 feb 19.45 u interne competitie
ma 10 feb 19.45 u 9e ronde ZHDB competitie: ADC Alphen aan den Rijn 2-DCS 2
za 15 feb 12.00 u 10e ronde KNDB comp. 2C: Samen Sterk 2-DCS
ma 17 feb 19.45 u interne competitie
ma 17 feb 19.45 u 9e ronde ZHDB competitie: Velo Wateringen 2-DCS 1
ma 24 feb 19.45 u interne competitie
ma 24 feb 19.45 u 10e ronde ZHDB competitie: DCS 1-MDV Monster 2
ma 24 feb 19.45 u 10e ronde ZHDB competitie: DCS 2-DOS Delft 2
za 29 feb 12.00 u 11e ronde KNDB comp. 2C: Constant Charlois 3-DCS

Reacties zijn gesloten.