Damclub Scheveningen Damclub Scheveningen

Damclub Scheveningen

Damclub Scheveningen gaat gewoon door in de zomer!! (05-06-05)

Damclub Scheveningen stopt niet in de zomer maar gaat gewoon door! Het enthousiasme van de nieuwe clubleden heeft het bestuur doen besluiten om gewoon door te gaan met de interne competitie. De gastvrije beheerders van het Kalhuis heben erin toegestemd om ons tijdens hun zomervakantie, waarin het Kalhuis s’avonds normaal gesloten is, om ons toch door te laten gaan met onze clubavond.  De clubkampioen is aan het eind van juli bekend en zal op maandag 8 augustus een damsimultaan geven voor clubleden en huisdammers. Wie de eerste clubkampioen gaat worden houden we natuurlijk nog even geheim.

Wordt het Arie te Lindert, die ook het eerste open sneldamkampioenschap op zijn naam heeft staan? Wordt het de verrassend spelende Jeremy Pauwels of wordt het toch de immer sluw spelende Johan Pronk? 

In deze komkommertijd zullen we proberen om met diverse persberichten de publiciteit weer eens te zoeken. Een krantenkop als “damsimultaan met nieuwe haring” klinkt wel leuk schevenings!. Voor de duidelijkheid bedoelen we met nieuwe haring gewoon de nieuwe clubleden. Misschien wel onder het genot van toastjes voorzien van echte nieuwe haring! is iedereen van harte uitgenodigd om mee te doen of om te komen kijken naar de damprestaties van de eerste clubkampioen van Damclub Scheveningen!                                                                 

U bent van harte welkom in het Kalhuis aan de Badhuisstraat elke maandagavond vanaf 19.30 uur. Damsimultaan clubkampioen op maandagavond 8 augustus. 

Wordt het Arie te Lindert, die ook het eerste open sneldamkampioenschap op zijn naam heeft staan? Wordt het de verrassend spelende Jeremy Pauwels of wordt het toch de immer sluw spelende Johan Pronk? 

In deze komkommertijd zullen we proberen om met diverse persberichten de publiciteit weer eens te zoeken. Een krantenkop als “damsimultaan met nieuwe haring” klinkt wel leuk schevenings!. Voor de duidelijkheid bedoelen we met nieuwe haring gewoon de nieuwe clubleden. Misschien wel onder het genot van toastjes voorzien van echte nieuwe haring! is iedereen van harte uitgenodigd om mee te doen of om te komen kijken naar de damprestaties van de eerste clubkampioen van Damclub Scheveningen!

 Kalhuis                                                                 

     U bent van harte welkom in het Kalhuis aan de Badhuisstraat elke maandagavond vanaf 19.30 uur. Damsimultaan clubkampioen op maandagavond 8 augustus. 

Reacties zijn gesloten.