Damclub Scheveningen Damclub Scheveningen

Damclub Scheveningen

ZHDB competitie

…..

Competitie-indeling 2017-2018

De indeling is bekend en Scheveningen 1 gaat wederom spelen in de 1klasse B en Scheveningen 2 speelt weer in de 3klasse

Voor de actuele stand van de 1e  klasse B klik hier en voor de 3e klasse klik hier of kijk hieronder:

….

Wedstrijdrooster Scheveningen 1, 1e klasse B:
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 dinsdag 12 september 2017 Den Haag 2 Scheveningen  11-1
2 dinsdag 26 september 2017 Naaldwijk Scheveningen   8-4
3 maandag 9 oktober 2017 Scheveningen De Lier   5-7
4 maandag 23 oktober 2017 Scheveningen Hofstad Dammers 2   6-6
5 maandag 6 november 2017 Scheveningen MDV Monster   4-8
6 maandag 20 november 2017 Scheveningen Den Haag 2   3-9
7 maandag 11 december 2017 Scheveningen Naaldwijk
8 maandag 15 januari 2018 De Lier Scheveningen
9 donderdag 1 februari 2018 Hofstad Dammers 2 Scheveningen
10 donderdag 15 februari 2018 MDV Monster Scheveningen

…..

Wedstrijdrooster Scheveningen 2, 3e klasse:
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 dinsdag 19 september 2017 KDC Katwijk 2 Scheveningen 2   4-4
2 Scheveningen 2 Vrije ronde
3 maandag 2 oktober 2017 Scheveningen 2 Dos Delft 2   2-6
4 dinsdag 24 oktober 2017 Den Haag 4 Scheveningen 2   6-2
5 maandag 6 november 2017 Scheveningen 2 ADC Alphen ad Ryn 3   3-5
6 maandag 20 november 2017 Damlust Gouda 3 Scheveningen 2   6-2
7 maandag 27 november 2017 Scheveningen 2 DEZ Reeuwijk
8 woensdag 13 december 2017 Dos Delft 2 Scheveningen 2
9 maandag 15 januari 2018 Scheveningen 2 Den Haag 4
10 maandag 29 januari 2018 ADC Alphen ad Ryn 3 Scheveningen 2
11 maandag 12 februari 2018 Scheveningen 2 Damlust Gouda 3
12 vrijdag 2 maart 2018 DEZ Reeuwijk Scheveningen 2
13 maandag 12 maart 2018 Scheveningen 2 KDC Katwijk 2
14 Scheveningen 2 Vrije ronde

Competitie-indeling 2016-2017

De indeling is bekend en Scheveningen 1 gaat spelen in de 1klasse B

We hebben na een jaar niet in de 3klasse gespeeld te hebben nu weer wel een team

Voor de actuele stand van de 1klasse B klik hier en voor de 3e klasse klik hier of kijk hieronder:

Wedstrijdrooster Scheveningen 1, 1e klasse B:
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 donderdag 15 september 2016 Hofstad Dammers 2 Scheveningen   11-1
2 donderdag 29 september 2016 MDV Monster Scheveningen    9-3
3 maandag 10 oktober 2016 Scheveningen Constant-Charlois 2    5-7
4 maandag 24 oktober 2016 Scheveningen Velo Wateringen    3-9
5 maandag 7 november 2016 De Lier Scheveningen    9-3
6 maandag 21 november 2016 Scheveningen Hofstad Dammers 2    7-5
7 maandag 12 december 2016 Scheveningen MDV Monster    9-3
8 woensdag 18 januari 2017 Constant-Charlois 2 Scheveningen    6-6
9 maandag 30 januari 2017 Velo Wateingen Scheveningen    9-3
10 maandag 13 februari 2017 Scheveningen De Lier    3-9

 

Wedstrijdrooster Scheveningen 2, 3e klasse:
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 donderdag 29 september 2016 MDV Monster 2 Scheveningen 6-2
2 maandag 10 oktober 2016 Scheveningen 2 Dos Delft 2     2-6
3 dinsdag 25 oktober 2016 Den Haag 4 Scheveningen 2     5-3
4 maandag 7 november 2016 Scheveningen 2 KDC Katwijk 2     2-6
5 maandag 21 november 2016 ADC Alphen ad Ryn 2 Scheveningen 2     5-3
6 maandag 16 januari 2017 Scheveningen 2 ADC Alphen ad Ryn 3     2-6
7 vrijdag 3 februari 2017 DEZ Reeuwijk Scheveningen 2     2-6

….

Competitie-indeling 2015-2016

De indeling is bekend en Scheveningen gaat spelen in de 1klasse B

Voor de actuele stand van de 1klasse B klik hier of kijk hieronder:

 

Wedstrijdrooster Scheveningen 1e klasse B:
..
ronde datum . thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 maandag 14 september 2015 . Scheveningen Velo Wateringen  3-9
2 maandag 28 september 2015 De Lier Scheveningen  10-2
3 maandag 12 oktober 2015 Scheveningen Hofstad Dammers 2  6-6
4 maandag 26 oktober 2015 Scheveningen MDV Monster  7-5
5 dinsdag 10 november 2015 Naaldwijk Scheveningen  7-5
6 maandag 23 november 2015 Velo Wateringen Scheveningen  7-5
7 maandag 7 december 2015 Scheveningen De Lier  5-7
8 donderdag 14 januari 2016 Hofstad Dammers 2 Scheveningen  7-5
9 donderdag 28 januari 2016 MDV Monster Scheveningen  7-5
10 maandag 8 februari 2016 Scheveningen Naaldwijk  4-8

 

 

Competitie-indeling 2014-2015

De indeling is bekend en Scheveningen 1 gaat wederom spelen in de 1e klasse B en Scheveningen 2 speelt weer in de 3e klasse

Voor de actuele stand van de 1klasse B klik hier en voor de 3e klasse klik hier of kijk hieronder:

 

Wedstrijdrooster Scheveningen 1, 1e klasse B:    
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 donderdag 18 september 2014 Hofstad Dammers 2 Scheveningen   9-3
2 maandag 29 september 2014 Scheveningen Den Haag 2   3-9
3 woensdag 15 oktober 2014 Dos Delft Scheveningen   7-5
4 vrije ronde Scheveningen    
5 maandag 10 november 2014 Scheveningen Velo    4-8
6 woensdag 26 november 2014 Constant-Charlois 2 Scheveningen   4-8
7 maandag 8 december 2014 Scheveningen De Lier   6-6
vrije ronde  
maandag 19 januari 2015 Scheveningen Constant-Charlois 2   8-4
10 woensdag 4 februari 2015 Dos Delft Scheveningen   7-5
Wedstrijdrooster Scheveningen 2, 3e klasse:    
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 vrijdag 19 september 2014 RDC Rijnsburg 2 Scheveningen 2   6-2
2 maandag 29 september 2014 Scheveningen 2 Damlust Gouda 3   2-6
3 donderdag 16 oktober 2014 MDV Monster 3 Scheveningen 2   5-3
4 maandag 3 november 2014 Scheveningen 2 KDC Katwijk 2   2-6
5 maandag 10 november 2014 Scheveningen 2 Den Haag 4   2-6
6 maandag 24 november 2014 Scheveningen 2 RDC Rijnsburg 2   2-6
7 maandag 8 december 2014 Damlust Gouda 3 Scheveningen 2   2-6
8 maandag 5 januari 2015 Scheveningen 2 MDV Monster 3   3-5
9 woensdag 21 januari 2015 KDC Katwijk 2 Scheveningen 2   4-4
10 dinsdag 3 februari 2015 Den Haag 4 Scheveningen 2   7-1

 

 

 

Competitie-indeling 2013-2014

 

De indeling is bekend en Scheveningen 1 gaat spelen in de 1e klasse B en Scheveningen 2 speelt in de 3e klasse

Voor de actuele stand van de 1klasse B klik hier en voor de 3e klasse klik hier of kijk hieronder:

 

Zie hieronder de beide wedstrijdroosters:

Wedstrijdrooster Scheveningen 1, 1e klasse B:    
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 maandag 23 september 2013 Scheveningen DOS Delft   4 – 8
2 donderdag 17 oktober 2013 Hofstad Dammers 2 Scheveningen   5 – 7
3 woensdag 30 oktober 2013 Constant-Charlois 2 Scheveningen   5 – 7
4 maandag 11 november 2013 Scheveningen Naaldwijk   2 – 10
5 donderdag 28 november 2013 MDV Monster  Scheveningen   7 – 5
6 woensdag 11 december 2013 DOS Delft Scheveningen   5 – 7
7 maandag 6 januari 2014 Scheveningen Hofstad Dammers 2   5 – 7
8 maandag 20 januari 2014 Scheveningen Constant-Charlois 2   7 – 5
9 dinsdag 4 februari 2014 Naaldwijk Scheveningen   7 – 5
10 maandag 17 februari 2014 Scheveningen MDV Monster    8 – 4
Wedstrijdrooster Scheveningen 2, 3e klasse:    
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 maandag 16 september 2013 Scheveningen 2 RDC Rijnsburg 2   0 – 8
2 dinsdag 15 oktober 2013 Den Haag 4 Scheveningen 2   8 – 0
3 maandag 28 oktober 2013 Scheveningen 2 MDV Monster 2   3 – 5
4 dinsdag 12 november 2013 Den Haag 3 Scheveningen 2   7 – 1
5   Scheveningen 2 vrije ronde  
6 vrijdag 13 december 2013 RDC Rijnsburg 2 Scheveningen 2   6 – 2
7 maandag 13 januari 2014 Scheveningen 2 Den Haag 4   2 – 6
8 donderdag 23 januari 2014 MDV Monster 2 Scheveningen 2   6 – 2
9 maandag 3 februari 2014 Scheveningen 2 Den Haag 3   4 – 4
10   Scheveningen 2 vrije ronde  

 

Competitie-indeling 2012-2013

De indeling is inmiddels bekend. (27-05-12)

Scheveningen 1 gaat spelen in de 1e klasse en Scheveningen 2 in de 3e klasse.

Zie hieronder de beide wedstrijdroosters:

Wedstrijdrooster Scheveningen 1, 1e klasse B:    
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 dinsdag 11 september 2012 Naaldwijk 2 Scheveningen  5 – 7
2 maandag 24 september 2012 Scheveningen MDV Monster   6 – 6
3 woensdag 10 oktober 2012 DOS Delft Scheveningen  5 – 7
4 maandag 22 oktober 2012 Scheveningen ODB Den Haag 2  4 – 8
5 maandag 5 november 2012 Scheveningen Velo Wateringen  2-10
6 maandag 19 november 2012 Scheveningen Naaldwijk 2  9 – 3
7 donderdag 20 december 2012 MDV Monster  Scheveningen  6 – 6
8 maandag 4 februari 2013 Scheveningen DOS Delft  4 – 8
9 donderdag 31 januari 2013 ODB Den Haag 2 Scheveningen  7 – 5
10 maandag 18 februari 2013 Velo Wateringen Scheveningen  4 – 8

Doordat Velo Wateringen 3 zich heeft teruggetrokken zijn er in de 3e klasse twee vrije ronde’s.

Wedstrijdrooster Scheveningen 2, 3e klasse:    
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 maandag 17 september 2012 Scheveningen 2 MDV Monster 2  1 – 7
2 maandag 24 september 2012 Scheveningen 2 Den Haag 2  1 – 7
3 maandag 8 oktober 2012 De Lier 3 Scheveningen 2  6 – 2
4 maandag 22 oktober 2012 Scheveningen 2 Den Haag 3  1 – 7
5 maandag 5 november 2012 vrij Scheveningen 2  
6 donderdag 22 november 2012 MDV Monster 2 Scheveningen 2  5 – 3
7 dinsdag 4 december 2012 Den Haag 2 Scheveningen 2  5 – 3
8 maandag 4 februari 2013 Scheveningen 2 De Lier 3  2 – 6
9 dinsdag 29 januari 2013 Den Haag 3 Scheveningen 2  8 – 0
10 maandag 11 februari 2013 Scheveningen 2 vrij  

ZHDB competitie 2011-2012

Door een fusie van de DMH en WHDB wordt de provinciale competitie dit jaar georganiseerd door de ZHDB. Vorig seizoen zijn we na een lange tijd gestart met een team, dit was wel een succes en daarom is er besloten om dit seizoen met twee teams deel te nemen.

Hier onder vind u per team het wedstrijdrooster:

Wedstrijdrooster Scheveningen 1:
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 maandag 12 september 2011 Damclub Scheveningen 1 Damclub Scheveningen 2   8 – 0
2 maandag 3 oktober 2011 De Lier 3 Damclub Scheveningen 1   2 – 6
3 maandag 10 oktober 2011 Damclub Scheveningen 1 Den Haag 2   7 – 1
4 maandag 24 oktober 2011 Damclub Scheveningen 1 VELO Wateringen 3   8 – 0
5 donderdag 10 november 2011 MDV Monster 2 Damclub Scheveningen 1   2 – 6
6 maandag 21 november 2011 Damclub Scheveningen 2 Damclub Scheveningen 1   1 – 7
7 maandag 28 november 2011 Damclub Scheveningen 1 De Lier 3   5 – 3
8 dinsdag 17 januari 2012 Den Haag 2 Damclub Scheveningen 1   5 – 3
9 maandag 23 januari 2012 VELO Wateringen 3 Damclub Scheveningen 1   5 – 3
10 maandag 6 februari 2012 Damclub Scheveningen 1 MDV Monster 2   5 – 3
Wedstrijdrooster Scheveningen 2:
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 maandag 12 september 2011 Damclub Scheveningen 1 Damclub Scheveningen 2   8 – 0
2 maandag 26 september 2011 Damclub Scheveningen 2 VELO Wateringen 3   1 – 7
3 donderdag 13 oktober 2011 MDV Monster 2 Damclub Scheveningen 2   5 – 3
4 dinsdag 25 oktober 2011 Den Haag 2 Damclub Scheveningen 2   6 – 2
5 maandag 7 november 2011 Damclub Scheveningen 2 De Lier 3   3 – 5
6 maandag 21 november 2011 Damclub Scheveningen 2 Damclub Scheveningen 1   1 – 7
7 maandag 12 december 2011 VELO Wateringen 3 Damclub Scheveningen 2   7 – 1
8 maandag 9 januari 2012 Damclub Scheveningen 2 MDV Monster 2   5 – 3
9 maandag 30 januari 2012 Damclub Scheveningen 2 Den Haag 2   2 – 6
10 maandag 13 februari 2012 De Lier 3 Damclub Scheveningen 2   4 – 4

 

WHDB competitie 2010-2011

Dit seizoen gaat onze club weer meedoen met de regionale competitie van de WHDB. Ons ledenaantal is iets gegroeid, waardoor er nu weer wat meer ruimte is gekomen voor de extra wedstrijden. Er wordt gespeeld volgens onderstaand schema, wat bestaat uit een dubbele ronde van 5 wedstrijden.

         
ronde datum thuiswedstrijd uitwedstrijd uitslag
1 maandag 13 september 2010 Damclub Scheveningen Den Haag 3 5-3
2 dinsdag 28 september 2010 Naaldwijk 3 Damclub Scheveningen 8-0
3 maandag 11 oktober 2010 Damclub Scheveningen Velo 3 4-4
4 woensdag 27 oktober 2010 Dos Delft 2 Damclub Scheveningen 5-3
5 donderdag 11 november 2010 Monster 2 Damclub Scheveningen 5-3
6 dinsdag 23 november 2010 Den Haag 3 Damclub Scheveningen 7-1
7 maandag 3 januari 2011 Damclub Scheveningen Naaldwijk 3 2-6
8 maandag 17 januari 2011 Velo 3 Damclub Scheveningen 7-1
9 maandag 31 januari 2011 Damclub Scheveningen Dos Delft 2 0-8
10 maandag 14 februari 2011 Damclub Scheveningen Monster 2 0-8

 

Geen deelname aan de WHDB competitie 2008-2009 (25-08-08)

Dit seizoen wordt er wederom door Damclub Scheveningen niet deelgenomen aan de regionale competitie van de WHDB. Tijdens de laatste jaarvergadering was er geen voldoende animo om een team samen te stellen voor deze competitie. Het gaat niet alleen ten koste van onze clubavond, die wij als de kern van onze club beschouwen. Dezelfde leden, die ook spelen in ons landelijk team, vinden het een te grote aanslag op hun tijdsbesteding om soms 3x per week te moeten spelen. We geven dit seizoen dus weer prioriteit aan onze inzet voor ledenwerving en het onderhouden van onze clubavond. (bestuur).

Geen deelname WHDB competitie seizoen 2007-2008 (10-09-07)

Dit seizoen wordt er door Damclub Scheveningen niet deelgenomen aan de regionale competitie van de WHDB. De reden hiervoor is dat er niet genoeg animo onder de leden en het bestuur is om de dubbele competitie te spelen met name omdat dit ten koste gaat van onze clubavond. Dezelfde leden, die ook spelen in ons landelijk team, vinden het een te grote aanslag op hun tijdsbesteding om soms 3x per week te moeten spelen. We geven dit seizoen dus meer prioriteit aan onze inzet voor ledenwerving en het onderhouden van onze clubavond. (bestuur).

Rooster WHDB Competitie 2006-2007 bekend (25-08-06)

EERSTE KLASSE WHDB SEIZOEN 2006/2007
We spelen een dubbele ronde met een ongelijk aantal van vijf teams. klikhier voor de actuele stand, ga dan vervolgens naar WHDB en naar Provinciale competitie 2006-2007.  
1e ronde
dinsdag 12-sep-06 Naaldwijk 1 – Scheveningen
donderdag 14-sep-06 MDV 1 ODB/Haeghe Z 3
2e ronde
maandag 25-sep-06 De Lier 1 – Naaldwijk 1
donderdag 28-sep-06 ODB/Haeghe Z 3 – Scheveningen
3e ronde
maandag 9 okt -06 Scheveningen – De Lier 1
dinsdag 10-okt-06 Naaldwijk 1 – MDV 1
4e ronde
donderdag 26-okt-06 MDV 1 – Scheveningen
donderdag 26-okt-06 ODB/Haeghe Z 3 – De Lier 1
5e ronde
maandag 6 nov 2006 De Lier 1 – MDV 1
dinsdag 7 nov 2006 Naaldwijk 1 ODB/Haeghe Z 3
6e ronde
maandag 20-nov-06 Scheveningen – Naaldwijk 1
donderdag 23-nov-06 ODB/Haeghe Z 3 – MDV 1
7e ronde
maandag 4 december 2006 Scheveningen ODB/Haeghe Z 3
dinsdag 12-dec-06 Naaldwijk 1 – De Lier 1
8e ronde
donderdag 4-jan-07 MDV 1 – Naaldwijk 1
maandag 8-jan-07 De Lier 1 – Scheveningen
9e ronde
maandag 15-jan-07 De Lier 1 ODB/Haeghe Z 3
maandag 15-jan-07 Scheveningen – MDV
10e ronde
donderdag 1-feb-07 MDV 1 – De Lier 1
donderdag 1-feb-07 ODB/Haeghe Z 3 – Naaldwijk
Samenstelling Teams tweede klasse WHDB
Scheveningen 1 Naaldwijk 1 MDV
1. R. Bunsee 1. J. Dekkers 1. E.A. Blankestijn
2. H.E. Callender 2. T. v/d Ende 2. K. Bloklander
3. W. Emste 3. B. de Koning 3. B. Boogard
4. A. te Lindert 4. W. de Koning 4. N. Campolattano
5. J. Pauwels 5. A. van de Voort 5. B.L. de Haan
6. J. Pronk 6. J. van de Voort 6. L.B. Molenkamp
7. P. Rozenboom 7. A. Wijnhorst 7. K. Meurs
8. K. van Setten 8. N. Zwinkels 8. G. Voois
ODB/Haeghe Z 3 De Lier 1
1. N. Bisseswar 1. W. Boer
2. O. Dihal 2. M.L. van ?t Hout
3. R. Dihal 3. H.C.M. de Koning
4. B. Jagram 4. J. de Nijs
5. R. Lachman 5. P. van Staalduinen
6. M. Overvoorde 6. P.J. van de Stap
7. F.J. Versteeg 7. Fr. Slot
8. G. Zuniga 8. P. van ?t Wout
Uit deze klasse degraderen twee teams

Reacties zijn gesloten.